Facebook
Instagram
Twitter
Pinterest
Webshop

Klantenservice

Wil je ons feedback geven over je Salon B ervaring, of ben je niet helemaal tevreden met de resultaat van je behandeling? Dan horen we heel graag van je. Om snel geholpen te worden vul het formulier hieronder in. We nemen binnen 24 uur contact met je op:

* verplichte velden
  1.   verification image, type it in the box
  2.  

Contact

Vragen over afspraken en behandelingen kunnen direct naar de desbetreffende salon locatie verstuurd worden:

Salon B, Alkmaar alkmaar@salonB.nl t: 072-5114193
Salon B, Almere almere@salonb.nl t: 036-5303323
Salon B, Amersfoort amersfoort@salonB.nl t: 033-4617720
Salon B, Amsterdam Oud Zuid amsterdam@salonB.nl t: 020-6762901
Salon B, Amsterdam Centrum amsterdamcentrum@salonB.nl t: 020-3300662
Salon B, Arnhem arnhem@salonB.nl t: 026-4464146
Salon B, Hilversum hilversum@salonB.nl t: 035-6295208
Salon B, Utrecht utrecht@salonb.nl t: 030-3039716
Salon B Blow Dry Bar Amsterdam amsterdamcentrum@salonB.nl t: 020-3300662


De salon adressen, prijslijsten en openingstijden zijn te vinden op de salon info pagina's.
 

 

OVERIGE CONTACT INFORMATIE:

Customer Service
Loïs Leussink
t: 020 6762901
e: info@salonb.nl

Marketing:
Susanne van Witzenburg
e: susanne@salonb.nl



 

 

Salon B Office algemeen:
Stekkenbergweg 3F
1105 AH Amsterdam
t: 020 3122050
e: info@salonB.nl

PR / Samenwerkingen:
Susanne van Witzenburg
e: susanne@salonb.nl


 


 

Franchisemanager
(voor sollicitaties):
                  
Saskia Galenkamp
t: 0631677616
e: saskia.galenkamp@salonb.nl

B academy (educatie)
Inge Hengst
t: 020 3122060
e: info@bacademy.nl
www.Bacademy.nl