Wil je ons feedback geven over jouw Salon B-ervaring of ben je niet helemaal tevreden met het resultaat van je behandeling? Dan horen we heel graag van je. Vul het formulier hieronder in om snel geholpen te worden. We nemen binnen 24 uur contact met je op.

Klantenservice

Leave this empty:

Head office
contact info

Klantenservice

Loïs Leussink
t: 020-6762901 | e: info@salonb.nl

Marketing/influencer-samenwerkingen

Susanne van Witzenburg
e: susanne@salonb.nl

PR/B2B-samenwerkingen

Fabianne Rijkes
e: fabianne@salonb.nl

Franchisemanager (sollicitaties)

Saskia Galenkamp
t: 06-31677616 | e: saskia.galenkamp@salonb.nl

Salon B office algemeen

t: 020-3122050 | e: info@salonb.nl

Salon contact info

Alkmaar

Kanaalkade 16B | t: 072-5114193 | e: alkmaar@salonb.nl

Almere

Citadel 22 | t: 036-5303323 | e: almere@salonb.nl

Amersfoort

Kortegracht 9 | t: 033-4617720 | e: amersfoort@salonb.nl

Amsterdam Centrum

Gravenstraat 22 | t: 020-3300662 | e: amsterdamcentrum@salonb.nl

Amsterdam Oud-Zuid

Willemsparkweg 30 | t: 020-6762901 | e: amsterdam@salonb.nl

Arnhem

Jansbinnensingel 21 | t: 026-4464146 | e: arnhem@salonb.nl

Hilversum

Herenstraat 32D | t: 035-6295208 | e: hilversum@salonb.nl

Utrecht

Minrebroederstraat 13 | t: 030-3039716 | e: utrecht@salonb.nl