Wil je ons feedback geven over jouw Salon B-ervaring of ben je niet helemaal tevreden met het resultaat van je behandeling? Dan horen we heel graag van je. Vul het formulier hieronder in om snel geholpen te worden. We nemen binnen 24 uur contact met je op.

Afspraak afzeggen?

Let op! Onderstaand formulier kan niet worden gebruikt om een reeds gemaakte afspraak af te zeggen. Wil je jouw afspraak afzeggen of verzetten? Doe dit dan via de chat of door te bellen naar de salon waar je een afspraak hebt gemaakt. Onder het contactformulier vind je de telefoonnummers van al onze salons.

Klantenservice

Leave this empty:


Head office
contact info

Klantenservice

t: 020-6762901 | e: info@salonb.nl

Marketing/influencer-samenwerkingen

Fabianne Rijkes
e: marketing@salonb.nl

PR/B2B-samenwerkingen

Fabianne Rijkes
e: marketing@salonb.nl

Franchisemanager (sollicitaties)

Saskia van Ravenzwaaij
t: 06-31677616 | e: saskia@salonb.nl

Salon B office algemeen

t: 020-3122050 | e: info@salonb.nl

Salon contact info

Alkmaar

Kanaalkade 16B | t: 072-5114193 | e: alkmaar@salonb.nl

Almere

Citadel 22 | t: 036-5303323 | e: almere@salonb.nl

Amersfoort

Kortegracht 9 | t: 033-4617720 | e: amersfoort@salonb.nl

Amsterdam Centrum

Gravenstraat 22 | t: 020-3300662 | e: amsterdamcentrum@salonb.nl

Amsterdam Oud-Zuid

Willemsparkweg 30 | t: 020-6762901 | e: amsterdam@salonb.nl

Arnhem

Jansbinnensingel 21 | t: 026-4464146 | e: arnhem@salonb.nl

Den Bosch

Vughterstraat 72 | t: 073-3036755

Hilversum

Herenstraat 32D | t: 035-6295208 | e: hilversum@salonb.nl

Utrecht

Minrebroederstraat 13 | t: 030-3039716 | e: utrecht@salonb.nl