Wil je ons feedback geven over jouw Salon B-ervaring of ben je niet helemaal tevreden met het resultaat van je behandeling? Dan horen we heel graag van je. Vul het formulier hieronder in om snel geholpen te worden. We nemen binnen 24 uur contact met je op.

Afspraak maken, afzeggen of verzetten?

Let op! Onderstaand formulier kan niet worden gebruikt om een afspraak te maken of om een reeds gemaakte afspraak af te zeggen. Wil je een afspraak maken, afzeggen of verzetten? Doe dit dan door naar de salon te bellen. Onder het contactformulier vind je de telefoonnummers van al onze salons.

Klantenservice

Leave this empty:


Head office
contact info

Klantenservice

t: 020-6762901 | e: bookingroom@salonb.nl

Marketing/influencer-samenwerkingen

Emily Wijnands
e: emily@salonb.nl

PR/B2B-samenwerkingen

Emily Wijnands
e: emily@salonb.nl

Franchisemanager (sollicitaties)

Saskia van Ravenzwaaij
t: 06-31677616 | e: saskia@salonb.nl

Salon B office algemeen

t: 020-3122050 | e: bookingroom@salonb.nl

Salon contact info

Alkmaar

Kanaalkade 16B | t: 072-5114193 | e: alkmaar@salonb.nl

Amersfoort

Kortegracht 9 | t: 033-4617720 | e: amersfoort@salonb.nl

Amsterdam Oud-Zuid

Willemsparkweg 30 | t: 020-6762901 | e: amsterdam@salonb.nl

Arnhem

Jansbinnensingel 21 | t: 026-4464146 | e: arnhem@salonb.nl

Den Bosch

Vughterstraat 72 | t: 073-3036755 | e: denbosch@salonb.nl

Hilversum

Herenstraat 32D | t: 035-6295208 | e: hilversum@salonb.nl

Utrecht

Minrebroederstraat 13 | t: 030-3039716 | e: utrecht@salonb.nl